21 травня 2015 р.

Оголошення про переможця

Відповідно до Порядку проведення конкурсу для надання супутніх послуг – банківських послуг, пов’язаних з наданням адміністративних послуг у Центрі надання адміністративних послуг м. Чернігова, затвердженого рішенням виконавчого комітету Чернігівської міської ради від 22.12.2014 № 365, комісія по підготовці та проведенню конкурсів щодо надання супутніх послуг, пов’язаних з наданням адміністративних послуг у Центрі надання адміністративних послуг м. Чернігова повідомляє, що рішенням конкурсної комісії від 19.05.2015 (протокол № 6) визнано переможцем конкурсу для надання супутніх послуг – банківських послуг, пов’язаних з наданням адміністративних послуг у Центрі надання адміністративних послуг  м. Чернігова ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ПОЛІКОМБАНК", пропозиція якого набрала найбільшу кількість балів.

Конкурсна комісія