25 березня 2015 р.

Геннадій Луценко очолив управління житлово-комунального господарства Чернігівської міської ради

Геннадія Луценка з 25 березня призначено на посаду начальника управління житлово-комунального господарства Чернігівської міської ради. На розширеній нараді нового керівника представив міський голова Олександр Соколов.

Луценко Геннадій Петрович, 1985 року народження, має дві повні вищі освіти, в 2011 році закінчив Чернігівський державний інститут права, соціальних технологій та праці за спеціальністю «Правознавство».

Трудову діяльність розпочав із травня 2008 року на посаді юриста. В управлінні житлово-комунального господарства міської ради працює з липня 2011 року. Пройшов трудовий шлях від спеціаліста І категорії-юрисконсульта до заступника начальника управління.

Відділ зв’язків з громадськістю міської ради

Відео надане КП "ТРА "Новий Чернігів"