3 березня 2015 р.

З початком весни активізуються гострі респіраторні вірусні інфекції

По Чернігову показник захворюваності на гострі респіраторні вірусні інфекції (ГРВІ) за восьмийтиждень 2015 року перевищив епідемічний поріг на 0,41 %, у той час як по області цей показник був нижчим за епідемпоріг на 14,5%.

За звітний тиждень у обласному центрі на ГРВІ захворіло 3589 осіб (123,82 на 10 тис. населення), з них 55,7 % (абс. число - 1999) - склали діти. 20 дітей госпіталізовано.

У порівнянні з минулим тижнем темп приросту захворюваності на ГРВІ підвищився за рахунок дорослого населення та знизився серед дітей до 17 років і становить відповідно +11,9% та +0,25 %.

Станом на 23 лютого щеплено проти грипу в області 368 осіб, безпосередньо в Чернігові – 29 осіб (в т. ч. 10 дітей).

Інформацію тримає на контролі Центр грипу та ГРВІ Державного закладу "Український центр з контролю та моніторингу захворювань Міністерства охорони здоров'я України".

За повідомленням управління охорони здоров’я міської ради