22 січня 2015 р.

Шановні чернігівці!

Прийміть щирі вітання з визначним державним святом – Днем Соборності України.

Багато поколінь українців, в тому числі й наших земляків, прагнули до національної єдності, до єдиної незалежної соборної держави. І сьогодні перед нами знову гостро постає потреба консолідації суспільства, зміцнення єдності нашого народу та утвердження ідеалів свободи і демократії, виховання в громадян почуття національної гідності.

Будьмо ж свідомі того, що лише в єдності дій та соборності душ можемо досягти величної мети – побудови економічно й духовно багатої, вільної й демократичної України.

Щиро зичу кожному успіхів у всіх добрих справах, натхнення в праці, добра й благополуччя, миру на рідній землі та порозуміння в нашій громаді.

З повагою

Чернігівський міський голова                                                         Олександр Соколов