19 грудня 2014 р.

Чернігів – місто легенд: віртуальна екскурсія Черніговом

Віртуальну екскурсію Черніговом відтепер можна здійснити з будь-якої географічної точки, за умови доступу до мережі Інтернет. Це стало можливим завдяки співпраці управління стратегічного розвитку міста та туризму Чернігівської міської ради і фотографа Сергія Тарасова.

За словами начальника управління стратегічного розвитку міста та туризму міської ради Бориса Атрощенка, така ідея не нова, однак складність полягала в тому, щоб гармонійно передати не лише зовнішню форму місцевих пам’яток архітектури і культури, а ще й занурити глядача в неповторну духовну ауру нашого древнього міста.

Поки екскурсія охоплює основні історичні пам’ятки міста, але від початку її створення була передбачена технічна можливість додавання інших об’єктів туристичної інфраструктури, текстового та звукового супроводу.

Віртуальна мандрівка містом знаходиться в розділі «Про місто», у рубриках «Візитна картка» та «Туризм», а також у закладці «Чернігів – місто легенд».

Відділ зв’язків з громадськістю міської ради