24 листопада 2014 р.

Спалювати сміття – дорого!

Понад 9 тисяч гривень штрафних санкцій паліям, 26 усних зауважень, загалом 67 складених протоколів про адміністративне правопорушення – такий результат роботи екологічної інспекції в Чернігові у напрямку протидії незаконним спалюванням. І це лише за осінні місяці.

«Однією з проблем нашого міста в осінню пору року є спалювання мешканцями залишків рослинності, опалого листя, а інколи й сміття, особливо ця проблема притаманна господарям приватного сектору», - каже начальник інспекції Сергій Стринадко.

Він нагадує, що дане діяння є порушенням ст. 152 КУпАП, а також Правил благоустрою м. Чернігова, і тягне за собою адміністративну відповідальність  у вигляді штрафних санкцій від 340 до 1700 грн.

Співробітники екологічної інспекції наразі проводять активну роботу з виявлення та притягнення до відповідальності даних порушників. Із пропозиціями, зауваженнями та побажаннями звертатися за адресою: м. Чернігів, пр-т  Перемоги, 63, тел. 67-28-25, або за телефоном «гарячої лінії» 97-41-41.

Відділ зв’язків з громадськістю міської ради