23 квітня 2014 р.

Перше командне місце з легкоатлетичного кросу виборола команда з міста Чернігова

З метою подальшого розвитку легкої атлетики в області і залучення населення, в першу чергу учнівської молоді, до регулярних занять легкою атлетикою в міському парку культури та відпочинку міста Чернігова за підтримки обласного осередку НОК України був організований та проведений відкритий командний Кубок області з легкоатлетичного кросу серед чоловіків і жінок, юніорів і юніорок, юнаків і дівчат.

Більше сотні спортсменів вийшли на старт виявити кращих легкоатлетів. Змагання проходили у десяти вікових категоріях:

юнаки і дівчата 2001 р.н. та молодші бігли 1000 метрів;

юнаки 1999-2000 р .н. - 2000 метрів;

дівчата 1999-2000 р.н. - 1000 метрів;

юнаки 1997-98 р. н. - 3000 метрів;

дівчата 1997-98 р.н. - 2000 метрів;

юніори і чоловіки 1995-1996 р.н. - 5000 метрів;

юніорки і жінки 1995-1996 р.н. - 3000 метрів.

Конкуренцію кращим легкоатлетам області склали кращі лижники та біатлоністи. Серед них: чемпіон світу, срібний та дворазовий бронзовий призер чемпіонату світу, срібний призер ХІ зимових Паралімпійських ігор у Сочі 2014 року Ігор Рептюх.

Переможцями у своїх вікових категоріях стали: Олійник Павло, Івасенко Дмитро, Бражник Олександр, Козлов Єгор, Бочок Арсен, Дятлова Юлія, Ващенко Марія, Коваленко Ганна, Редько Іванна, Чалик Дарина.

Перше командне місце виборола команда з міста Чернігова.

Всі переможці та призери були нагороджені сувенірною атрибутикою НОК України, а обласній федерації легкої атлетики в рамках Всеукраїнської акції «Олімпійська книга». Відповідальний секретар обласного осередку НОК України Ніна Лемеш вручила набір літератури на олімпійську тематику.

За інформацією Чернігівського обласного осередку Національного олімпійського комітету України