1 квітня 2019 р.

Програма «Pro бізнес»: розвиток органічного виробництва та кампанія декларування доходів

На форумі «Органік Інвест», який нещодавно відбувся в Чернігові, йшлося про сучасні тенденції органічного виробництва та чернігівські підприємства, які працюють у цьому секторі економіки. Про це та інше -  у черговому випуску програми «Pro бізнес».

Як відомо, у світі спостерігається стійкий попит на екологічно чисту продукцію. Подібний тип аграрного сектору поступово розвивається і в Україні, зокрема, в Чернігівській області. За останні декілька років кількість сертифікованих виробників органічної продукції в регіоні збільшилась - на сьогодні їх вже 18. Продукція таких підприємств має спеціальне маркування.

Також у сюжеті йдеться про про порядок декларування доходів, отриманих у 2018 році. Фахівці Державної фіскальної служби України розповідають, хто має подавати декларацію і що саме підлягає обов’язковому декларуванню.

Тематичні сюжети передачі «Pro бізнес» готуються в рамках міської Програми підтримки малого та середнього підприємництва у м.Чернігові на 2017-2020 роки.