7 грудня 2018 р.

З Днем місцевого самоврядування!

Шановні колеги! Прийміть щирі вітання з Днем місцевого самоврядування!

За останні кілька років голос територіальних громад Чернігівщини зміцнів, одночасно зросли їх спроможності надавати якісні послуги своїм жителям.

Місцеве самоврядування – це та найближча до людей влада, до якої вони звертаються практично щодня. Саме місцеві ради та утворені ними виконавчі органи та комунальні підприємства відповідають за життєзабезпечення населених пунктів, за тепло в оселях, за благоустрій, за комфорт та затишок.

У цьому наша велика спільна відповідальність перед людьми. У цьому ж наша мотивація працювати ефективно, відкрито та чесно.

З нагоди Дня місцевого самоврядування зичу всім колегам успіхів у економічній площині, успішної реалізації розпочатих ініціатив, розважливих рішень на користь всіх людей і всього Чернігівського краю.

Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко