19 листопада 2018 р.

КП «Шкільне» постійно оновлює асортимент страв для школярів

Працівники комунального підприємства «Шкільне» цього року активно працюють над осучасненням асортименту страв для школярів. Перш за все - з метою врахування вподобань дітей. Хоча головним залишається фактор корисної їжи, її безпечності та збалансованості.

Минулого року підприємство навіть провело анкетування серед учнів, за результатами якого були внесені зміни до меню.

Серед нових пропозицій від кулінарів - сирна паляничка, в основі якої багато сиру. Завдяки цьому випічка довше зберігає пухкий вигляд. У склад палянички не входять розпушувачі та інші некорисні пекарські домішки. Про це розповіла Ольга Шевчик, завідувачка їдальні Чернігівської загальноосвітньої школи I-III ступенів №19.

Окрім цієї нової страви, не тільки дітям, а й дорослим подобаються глазуровані круасани та фірмові сендвічі, до складу яких входять булочка з кунжутом, твердий сир та м’ясна котлета.

Як вже повідомлялося раніше, основний критерій відбору постачальників продуктів для шкільних їдалень - це належний рівень якості сировини, відсутність у рецептурі заборонених складників. Цього року переважна більшість постачальників - чернігівські.

До теми:

КП "Шкільне" пропонує учням сезонне меню. Як воно подобається дітям?

Якість харчування та публічність у роботі: головні вимоги міського голови до КП "Шкільне"