16 липня 2018 р.

У Чернігові активно ремонтують дороги

У 2018 році продовжуються масштабні роботи з ремонту доріг Чернігова. Ремонти дорожнього покриття відбуваються поступово в усіх районах міста.

Зокрема, вже розпочата заміна асфальтобетонного покриття та бортового каменю на проспекті Миру (ділянка дороги при в’їзді в місто (фото 1).

Як ми вже повідомляли, капітальний ремонт дороги на в’їзді до Чернігова фінансується цього року наполовину за рахунок субвенції з держбюджету. На ці роботи передбачено 21 млн грн з бюджету міста і 23 млн грн допомоги від держави.

Нагадаємо, що в Чернігові визначені адреси, за якими цього року виконуються поточні ремонти доріг. Поточний ремонт доріг робитися суцільним шаром асфальту.

Капітальний ремонт дорожнього полотна відбувається і в приватному секторі. Уже зараз на вул. Нова завершуються ці роботи. (фото 2).

А на минулому тижні було замінено асфальтобетонне покриття на ділянці вул. Галанова (від вул. 1-го Травня до Чернігівського пологового будинку (фото 3).