20 червня 2018 р.

Проект створення туристично-інформаційного центру при в’їзді в Чернігів обговорили у міській раді

Створити туристично-інформаційний центр при в’їзді в Чернігів у підніжжя Катерининської церкви запропонував відомий бізнесмен Ігор Дідковський. Вчора, під час зустрічі з міським головою Владиславом Атрошенко, депутатами міської ради та представниками архітектурно-будівельної ради, бізнесмен детально ознайомив із своєї пропозицією.

Так, ідея проекту полягає в тому, аби створити соціальний простір та ревіталізувати територію Дитинця. У планах бізнесмена на першому етапі - облаштувати відкриту сцену та інформаційний центр з рекламною туристичною продукцією.  Другий етап – це відкриття музею, акустичного залу, арткафе, магазину книг і сувенірів. Всі витрати на реалізацію проекту здійснюватимуться за рахунок власних коштів інвестора.

На думку міського голови, місту дійсно потрібні об’єкти, які можуть зацікавити людей та залучити якомога більше туристів. Владислав Атрошенко закликав депутатів міської ради ретельно опрацювати наданий проект та визначитися з цією пропозицією.

Проект Інформаційно-туристичного центру в формі равлика