19 червня 2018 р.

Відсьогодні у р. Десна (р-н пішохідного мосту) та р. Стрижень (р-н Ялівщини) купатися тимчасово заборонено

З 19 червня купання та використання води у річці ДЕСНА (район пішохідного мосту) та річці СТРИЖЕНЬ (район Ялівщини) тимчасово заборонено. Про це повідомили у відділі з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення міської ради.

За інформацією відділу ДО «Чернігівський лабораторний центр МОЗ України» відповідно до результату № 46/48, 64/66 санітарно-мікробіологічного дослідження від 18.06.2018 року рівень лактозопозитивних кишкових паличок у р. Десні (район пішохідного мосту) перевищує гігієнічні норми у 7 разів, у р. Стрижень (район Ялівщини) у 4,8 раза. Також у р. Стрижень зареєстровано перевищення кількості коліфагів у 6,67 разів.

При проведені повторних випробувань та при отримані задовільних результатів обмеження буде знято.

За інформацією звертатися за телефоном № 77-47-53.

За повідомленням відділу з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення міської ради

Відеосюжет телеканалу "Дитинець"