23 листопада 2017 р.

8 грудня відбудуться громадські слухання щодо проектів реконструкції Алеї Героїв і Валу

Рівно через 15 днів, 8 грудня о 18.00 у приміщенні Деснянської районної в м. Чернігові ради (пр. Перемоги, 141) відбудуться громадські слухання та презентація для всіх бажаючих чернігівців проектів реконструкції бульвару по проспекту Миру від вул. Преображенська до Красної площі (Алеї Героїв) та капітального ремонту парку ім. Коцюбинського (нижньої частини Валу). Реєстрація учасників слухань буде розпочата о 17:00. Для реєстрації потрібно мати при собі паспортгромадянина України. Кожен зареєстрований учасник слухань отримає мандат для голосування.

Про проведення слухань відповідне розпорядження Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко підписав 10 листопада. Це розпорядження містить, зокрема, порядок обговорень:

1. «Обговорення проекту реконструкції бульвару по проспекту Миру від вул. Преображенська до Красної площі в м. Чернігові».

Доповідач – Мазур Т. Г., директор приватного підприємства «Портал-М».

2. «Обговорення проекту капітального ремонту парку ім. Коцюбинського в м. Чернігові».

Доповідач – Мельник С. П., представник товариства з обмеженою відповідальністю «Сіті-проект».

Чернігівська міська рада оприлюднила проекти та візуалізацію реконструкції Алеї Героїв та капітального ремонту «нижньої» частини Валу на загальнодоступних інтернет-ресурсах (для ознайомлення перейти нижче за посиланнями):

Проект Регламенту громадських слухань

Чернігівська міська рада оприлюднює проект реконструкції Алеї Героїв

Проект капітального ремонту "нижньої" частини Валу викладений в загальний доступ для ознайомлення чернігівців

- Проект капітального ремонту "нижньої" частини Валу (частина 2: візуалізація)

Міський голова ініціював громадські слухання щодо проектів реконструкції Алеї героїв і Валу